Pravda o suplementech

Zabiják, kterého si oblíbíte – Fat Killer

Když se řekne zabiják, většina z nás si představí veskrze zápornou literární, filmovou či seriálovou postavu, zvrácené individuum, kterému je nutné se obloukem vyhnout. Rozhodně nepřemýšlíme nad tím, že bychom zabijáka pustili domů ani neplánujeme, že bychom ho sebou vzali do fitka. Existuje ale jedna specifická výjimka. Elitní zabiják, původem z USA, který je sice na trhu úplným nováčkem, ale není pochyb o tom, že bude v domácnostech, tělocvičnách, posilovnách, sportovištích a na mnoha jiných místech při aktivním pohybu velmi vítaným společníkem. Zaměřuje se zejména na tuky a je to skutečný killer. Fat Killer.   

Puntičkář Kevin Levrone

Už dávno jsme si zvykli, že značka Kevin Levrone novinkami nešetří. Sám zakladatel značky, legendární americký kulturista Kevin Levrone, byl v dobách své aktivní činnosti pověstný svou precizností a vynikající přípravou na vrcholné soutěže. Není proto divu, že každá novinka značky Kevin Levrone nese stopy mimořádně pečlivého a profesionálního přístupu. A právě s takovými parametry přichází na trh novinka Fat Killer Shot, zaměřená na před-tréninkovou přípravu, která současně patří do kategorie potravinových doplňků, známých jako spalovače tuků“. Detailně promyšlená kompozice účinných látek, sladěná do skvěle fungujícího nápoje totiž plní hned dvě důležité role. Fat Killer jednak působí jako standardní před-tréninkový stimulant a zároveň dokáže významně podpořit proces termogeneze, tedy zvyšování tepla v těle, a to díky urychlování metabolických procesů, vedoucích k žádoucímu efektu - rychlejšímu odbourávání tuků.

(Ne)přehlédnutelný Fat Killer

Navštívíte-li dobrý obchod s doplňky stravy pro fitness a zdravý životní styl , může se vám snadno stát, že mezi všemi ostatními suplementy malou nenápadnou lahvičku Fat Killer od značky Kevin Levrone, vyvedenou v elegantních stříbrno-černých barvách prostě přehlédnete. Co ale rozhodně nepřehlédnete, je účinek, který na vaše tělo bude Fat Killer Shot mít, jakmile ho vypijete. Po konzumaci Fat Killer Shotu se organizmus velmi rychle (obvykle během 20-30 minut) nabudí a je lépe připraven k tréninku či jinému náročnému fyzickému výkonu. Stane se tak vlivem působení empiricky ověřených účinných látek, zejména beta-alaninu, citrulin malátu, L-carnitinu, výtažku z kořene zázvoru, extraktu z listů zeleného čaje, černého pepře, kofeinu a také nepříliš zmiňovaného citikolinu. Ten lze označit za biogenní, tedy tělu vlastní látku, která se vyznačuje neuroprotektivním účinkem. Citikolin pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí. V lidském těle má pozitivní vliv na celou řadu dalších důležitých procesů a mimo jiné doslova chrání mozkové buňky tím, že zvyšuje syntézu důležitého antioxidantu - glutathionu. 

Gauč, větrník a lenochod   

Každý z nás se někdy rád uvelebí na gauči, vezme do ruky sice nezdravý, ale zato lahodný zákusek a pustí si v televizi zábavu podle osobní preference. Někteří z nás budou sledovat jeden z mála dosud nezkažených kolektivních sportů – ragby, jiní si pustí záznam z krajského finále synchronizovaného plavání seniorů a milovníci akční zábavy si naladí živý přenos z nočního života lenochoda dvouprstého v jihlavské ZOO. Ač nelze nic namítat proti odpočinku na gauči, občasné konzumaci větrníku nebo sledování televize, bez pravidelného pohybu, zdravého stravování a dodržování pitného režimu se rozhodně nedá zhubnout. A to ani v případě, že bychom do sebe v přestávkách mezi televizními programy klopili jeden Fat Killer za druhým. Ani sebelepší spalovač tuků totiž nefunguje bez výše zmíněných, zcela nezbytných aktivit. Platí to i pro Fat Killer Shot, který sice má na lidské tělo pozoruhodné účinky, ale jako náhrada pestré a vyvážené stravy rozhodně sloužit nemůže.

Efekt kousavého svetru  

Jednou z předností Fat Killeru je skutečnost, že se jedná o suplement v tekuté formě. Účinek nastupuje skutečně velmi rychle a využitelnost pro organizmus je vyšší, než u jiných – netekutých forem. Jak jsme již zmínili, optimální doba, kdy před tréninkem (nebo před jiným fyzickým výkonem) užít Fat Killer Shot, je přibližně 20-30 minut. Tady je ovšem na místě zmínit jednu podstatnou maličkost. Nekonzumujte plnou dávku Fat Killeru, pokud si nejste jisti, že v plánovaném čase opravdu budete moci vyvinout předpokládanou fyzickou aktivitu. Vaše tělo se totiž zejména vlivem 3 g velmi účinného beta-alaninu řádně „rozparádí“. Podle osobní zkušenosti autora článku lze tento efekt přirovnat k navlečení retro svetru z „kousavého“ syntetického materiálu na holé tělo. Ruce, nohy, hýždě, uši či ramena jako by byly najednou pokryty tisíci miniaturních akupunkturních jehliček, které tělu signalizují jediné – je nutné okamžitě začít s fyzickým výkonem, jinak hrozí reálné nebezpečí, že nebudeme vědět, kde se dřív podrbat. Tento víceméně úsměvný doprovodný jev započetím silového tréninku, jízdy na kole, veslování, nebo jakékoli jiné fyzické aktivity pomalu ustoupí, ale chuť se hýbat a ventilovat pocit nabuzení vám vydrží ještě dlouho potom. 

Nový král mezi hybridními suplementy

Fat Killer Shot, jako mladší bratříček známějšího Shaaboomu Pump Shotu plně dostojí výborné pověsti výrobků značky Kevin Levrone. Výrobce ho označuje jako doplněk stravy 2 v 1, ale na rozdíl od jiných hybridních (kombinovaných) produktů odlišných značek Fat Killer Shot funguje. A to znamenitě. Je sestavený zcela účelně, bez zbytečných přídavných látek a konzervantů a působí přesně tak, jak má. Rychle, silně, efektivně. Hledáte-li tedy prvotřídní před-tréninkový stimulant a hodláte-li se zaměřit na odbourávání přebytečných tukových zásob, měli byste vyzkoušet novinku mezi spalovači tuků – vysoce účinný a dokonale vyladěný Fat Killer Shot.

 

Fat Killer Shot od značky Kevin Levrone ve třech lahodných ovocných příchutích najdete zde.

Michael Anděl

DAFIT Team

Rádi byste si přečetli článek na téma, které Vás zajímá? Dejte nám vědět. redakce@dafit.cz

Zřeknutí se odpovědnosti:
Články zveřejněné na webu DAFIT.cz nebo sociálních sítích či jiných veřejně dostupných platformách mají výhradně informativní charakter, v žádném případě nemají za cíl nahrazovat odbornou lékařskou pomoc, neslouží jako návod k medikaci, úpravě medikace, ani nevyzývají ke konkrétnímu způsobu léčby či jakékoli změně v přístupu k péči o zdraví, vyžadující odbornou zdravotní péči. Doplňky stravy, vitamíny a/nebo minerály nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl ani kvalifikovanou lékařskou péči či pomoc.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení