Velkoobchod

Velkoobchodní odběratelé

DAFIT s.r.o.  je největším českým velkoobchodem, specializovaným na fitness a sportovní výživu. Tým 50 zaměstnanců s vlastními moderními sklady, osmi kamennými pobočkami, fitness centrem a kompletní logistickou infrastrukturou. Provozujeme e-shop Dafit.cz a nabízíme nejširší sortiment v oblasti sportovní výživy a sportovních potřeb od desítek českých i zahraničních výrobců. Díky velikosti a kapacitě skladovacích prostor máme možnost držet skladem více než 100.000 položek, připravených k okamžité expedici. Objednávky odesíláme bez prodlení dopravcem dle preference zákazníka, nebo dodáme do druhého dne na kteroukoli z našich poboček, nebo vlastního fitness centra - DAFIT Gymu.


Zásobujeme fitness centra, sportovní kluby, kamenné obchody, internetové obchody, reprezentační týmy, profesionální i amatérské sportovce a kluby, lékárny, trenéry a mnoho dalších. Naše služby jsou založeny na osobním přístupu k zákazníkům. Hledáme cesty, jak co nejlépe vyhovět jejich individuálním potřebám a naše zboží dodat rychle a za konkurenční ceny.
Objednávky doručené ve všední den během dopoledne rozvážíme po Praze a blízkém okolí tentýž den šesti vlastními vozy. Do všech ostatních oblastí zavážíme pravidelně, s ohledem na požadavky zákazníka.

V případě zájmu o velkoobchodní registraci, prosím, vyplňte krátký vstupní formulář, nebo nás kontaktujte na

velkoobchod@dafit.cz, nebo na tel.: +420 725 477 444. Ihned Vás budeme kontaktovat, prodiskutujeme Vaše individuální potřeby a nastavíme oboustranně výhodné podmínky spolupráce. Těšíme se na Vás.

Přihlášení pro B2B připravujeme a budeme stávající zákazníky informovat!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení