VIP program pro naše zákazníky

Sbírejte věrnostní body a užívejte si speciální akce

Jak se registrovat do našeho VIP programu?

Je to úplně snadné a postačí Vám udělat jediné. Vyplnit svoje údaje zde a máte hotovo!


Co tím získáte?

Na bezmála všechno zboží, pro Vás máme vždy slevu nejméně 5 %. Navíc jako naši VIP zákazníci máte přístup k výhodné nabídce „VIP ZÓNA“, kde najdete různé produkty ve speciálních akcích, kteří běžní uživatelé nevidí. Jako členové našeho programu máte samozřejmě i nadále možnost využívat i ostatní akce našeho e-shopu jako například „Akce týdne“ a další.

Jednotivé slevy a akce se nedají kombinovat a vždy bude platit ta nejvyšší sleva, kterou je možné dostat. Pokud Vám i přesto chybí Vaše oblíbená akce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se Vám pokusíme vyhovět.


A to není všechno. Za každý nákup získáte automaticky věrnostní body, které můžete následně formou další slevy uplatnit při Vašem dalším nákupu. Počet Vašich bodů uvidíte po přihlášení ve své zákaznické kartě, stejně tak zde uvidíte i Vaše předchozí objednávky a faktury.

Stále hledámé nové cesty k vylepšení
Vyzkoušejte, zda Vám náš VIP program vyhovuje a dejte nám vědět, jak jste spokojeni. Nasloucháme Vám a uděláme co je v našich silách, abychom Vám vyhověli, protože pro nás jsou věrní zákazníci prioritou.

registrace zde

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení