Výhody nákupu

Výhody nákupu na DAFIT.cz

Rozsáhla síť maloobchodních prodejen

Veškeré zboží, které v e-shopu nakoupíte, si můžete vyzvednout na kterékoli z 8 maloobchodních prodejen DAFIT.cz v Praze. Prodejny najdete na dopravně snadno přístupných místech, v nákupních centrech a v dalších lokalitách, pečlivě vybraných tak, abyste při vyzvedávání zboží nemuseli křižovat celé město a ztrácet drahocenný čas. Při vyzvednutí zboží na našich prodejnách navíc neplatíte žádné dopravné ani dobírkovné. Seznam prodejen a jejich otevírací doby naleznete zde.

Nízké ceny

DAFIT je nejvetší velkoobchod s potravinovými doplňky a sportovní výživou v ČR. Všechny nabízené produkty držíme skladem v dostatečném množství a díky tomu můžeme prodávat za ceny, které budete jinde hledat jen těžko. Abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší cenu, stačí se jednoduše zaregistrovat a okamžitě získáte zvýhodněnou VIP cenovou hladinu. Dejte nám prosím vědět, pokud i přesto naleznete u konkurence lepší podmínky.

VIP zákaznický cenový program + sleva na další nákupy

Každému, kdo se v eshopu DAFIT.cz zaregistruje, bude automaticky přiřazena cenová hladina VIP, díky které lze získat mimořádně výhodné ceny na vybrané produkty. Za každou objednávku navíc získáte bonusové body, které můžete při dalším nákupu uplatnit jako dodatečnou slevu z celkové hodnoty objednávky. Žádné složitosti a komplikace u nás nečekejte, stačí se registrovat a pohodlně nakupovat.

Vyzkouším to

 

Dárečky a vzorky výrobků zdarma

K objednávkám čas od času přidáváme zajímavé dárečky a vzorky produktů. Na dotaz Vám rádi sdělíme aktuální akce na dárky či vzorky, které můžete ke své objednávce zdarma obdržet.

Vlastní logistika, sklady 

Všechno zboží pro Vás máme připraveno ve vlastních skladech. K rozvozu zboží využíváme kromě smluvních dopravců vlastní flotilu vozidel a objednávky, u kterých jste si jako místo vyzvednutí vybrali jednu z našich prodejen, zavážíme každý všední den.

Doprava

Pokud Vám nevyhovuje možnost vyzvednout si zboží na jedné z našich maloobchodních poboček, kde je vyzvednutí i dobírkovné zdarma, nebo to k nám máte daleko, můžete si vybrat z několika dalších variant dopravy. Vybraný dopravce Vám potom objednávku rychle doveze na Vámi zvolenou adresu. Podrobný výběr dopravy naleznete zde.

Budete-li mít jakékoli dotazy, přání či doporučení, dejte nám prosím vědět.
Váš DAFIT Team

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení