Výhody nákupu

Výhody nákupu na DAFIT.cz

Garance nízkých cen

Jsme nejvetší velkoobchod se sportovní výživou v ČR  a všechny položky držíme skladem v dostatečném množství. Díky tomu nabízíme ceny, které jinde nenajdete. Abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší cenu, stačí se zaregistrovat a okamžitě získáte VIP cenovou hladinu. Dejte nám vědět, pokud i přesto najdete u konkurence lepší cenu. 

VIP zákaznický cenový program + sleva na další nákupy

Každému, kdo se v eshopu DAFIT.cz zaregistruje bude automaticky přiřazena cenová hladina VIP, díky které získáte vždy nejlepší cenu na trhu. Dále za každou objednávku sbíráte bonusové body, které při dalším nákupu můžete uplatnit na další dodatečnou slevu na Vaší objednávku. Žádné složitosti a komplikace u nás nečekejte, stačí se registrovat a pohodlně nakupovat.

Vyzkouším to

 

Certifikace bezpečného nákupu

Bezpečné prohlížení a bezpečné platby platebními kartami. Obchody, které mají možnost umístit toto logo musí splňovat velmi přísná kritéria z hlediska obchodu, služeb zákazníkům, včasnosti dodání a obchod musí být v souladu se spotřebitelským zákonem.

Garance vrácení peněz 

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete ho nepoškozené v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodů vrátit.

Dárečky

K objednávkám čas od času přidáváme různé dárečky formou promo produktů a vzorků. Není to vždy pravidlem a záleží na aktuálních prodejních akcích. Na dotaz Vám rádi sdělíme aktuální akce na dárky k objednávce.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení