Pravda o suplementech

Take-a-Whey Whey Protein

Produkt Take-a-Whey Whey Protein 907 g je v široké nabídce různých proteinových koncentrátů, které najdete na trhu, výjimečný. Proč?

Všichni, kdo jej vyzkoušeli, si ověřili, že má vynikající chuť. A co víc, když se vám daná příchuť omrzí (což se stává tehdy, když užíváte protein každý den, případně i víckrát), produkt je k dispozici ve více než dvaceti příchutích. Můžete se držet konzervativní čokolády či vanilky, nebo můžete vyzkoušet
příchutě jako například vodní meloun, jablečný koláč nebo citronová zmrzlina.

Gurmáni mohou příchutě kombinovat, pro což je balení po 907 g naprosto ideální! Nemusíte kupovat obří balení proteinu, můžete si koupit několik sáčků s různými příchutěmi. I malé balení tohoto produktu má velmi výhodnou cenu, nemusíte kvůli lepší ceně kupovat velké balení, které vám pak leží doma dlouhé měsíce!

Zde si můžete vybrat z příchutí


Sáčky, ve kterých je produkt zabalen, jsou navíc velmi praktické, mají uzavíratelný obal a dobře se skladují v každé domácnosti.

Výrobek Take-a-Whey Whey Protein 907 g je oblíbený u mužů i u žen, a to z více důvodů, nejen kvůli jeho složení a vstřícné ceně. Mimo jiné jeho balení potěší oko každého, kdo má cit pro estetiku. Podívejte se na balení jednotlivých příchutí, začnete si obal prohlížet, jeho barvy, detaily, vypadá
prostě skvěle, jeho design je dokonale profesionální. Součástí balení je také praktická odměrka, díky které můžete protein přesně dávkovat.

Základem tohoto proteinového výrobku je proteinový syrovátkový koncentrát, doplněný o syrovátkový proteinový izolát a sušenou sladkou syrovátku a obohacený o některé volné aminokyseliny, jako je glutamin a lyzin. Prášek můžete použít nejen pro přípravu koktejlu, ale také k ochucení kaší, jogurtů, rýže a podobně, dle vlastní chuti. Díky komplexnímu spektru syrovátkového proteinu má koktejl skvělou konzistenci! Je vhodný pro kohokoliv, kdo potřebuje zajistit pro své tělo dodávku kvalitních a dobře stravitelných bílkovin, tedy tradičně pro sportovce, obzvláště silových, ale i dalších sportovních disciplín, pro osoby vystavené intenzivní fyzické zátěži v rámci jejich profese, pro jedince v rekonvalescenci a další. Nebo také může být zdravou a chutnou svačinou pro ty, kdo se chtějí stravovat zdravě, záleží na vás! Důležité vždy je znát příjem bílkovin, které máte ve stravě, vědět, jaký chcete mít ideální příjem bílkovin a proteinový koncentrát používat chytře, tedy dávkovat jej tak, abyste dosáhli optimálního příjmu bílkovin v návaznosti na váš jídelníček a pohybovou zátěž.

Zřeknutí se odpovědnosti:
Články zveřejněné na webu DAFIT.cz nebo sociálních sítích či jiných veřejně dostupných platformách mají výhradně informativní charakter, v žádném případě nemají za cíl nahrazovat odbornou lékařskou pomoc, neslouží jako návod k medikaci, úpravě medikace, ani nevyzývají ke konkrétnímu způsobu léčby či jakékoli změně v přístupu k péči o zdraví, vyžadující odbornou zdravotní péči. Doplňky stravy, vitamíny a/nebo minerály nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl ani kvalifikovanou lékařskou péči či pomoc.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení