Pravda o suplementech

Shaaboom Pump Shot – Živá voda pro každého

Jedním z úkolů, které si v klasické české pohádce Zlatovláska pro věrného služebníka Jiříka vymyslel samotný pan král, bylo najít a přinést mu zázračnou Živou vodu. Jiřík uspěl, ale jednoduché to rozhodně neměl. Dnes by takové zadání bylo úplnou hračkou. Jiřík by jednoduše zadal do internetového vyhledávače kouzelné slovíčko – Shaaboom.

Bada Bing, Bada Boom – Shaaboom

Pod názvem Shaaboom, respektive Shaaboom Pump Shot se totiž skrývá opravdová novodobá Živá voda, kterou na trh před pár lety uvedla značka Kevin Levrone. A od koho jiného než od firmy, nesoucí jméno skutečné legendy bodybuildingu, Kevina Levrone, by také měl být suplement, jehož účinky jsou tak unikátní? Má-li některý z doplňků stravy pro fitness punc opravdu pohádkově fungujícího prostředku, je to právě nenápadná černá lahvička, nesoucí neotřele znějící jméno – Shaaboom Pump Shot.

Návod, jak nakopnout sám sebe   

Co tedy činí Shaaboom Pump Shot tak mimořádným? Zejména specifická kombinace účinných látek, jejichž složení bylo při vývoji ve špičkových amerických laboratořích pečlivě vybalancováno tak, aby přineslo tělu maximální efekt. Shaaboom Pump Shot se úplně obejde bez přidaných kreatinů a nepotřebných sacharidů. Unikátním propojením přesných poměrů Kofeinu, Citrulin Malátu, L-argininu, Beta-alaninu, Taurinu a několika doprovodných látek, vznikl produkt, který efektivně pomáhá připravit organizmus na vysokou tréninkovou zátěž a umožňuje správně tělo nabudit před výkonem. A to velmi rychle. Už několik minut po konzumaci přiměřené dávky Shaaboomu uživatel cítí mohutný příval energie, který lze popsat jako intenzivní, a přitom příjemné nakopnutí.    

Kofein si ví rady 

Shaaboom Pump Shot byl vyvinut především pro sportovce, kteří potřebují získat výbušnou, koncentrovanou energii. Ačkoli značka Kevin Levrone se zaměřuje zejména na muže a ženy z oblasti fitness a bodybuildingu, je Shaaboom vynikající volbou i pro mnoho dalších, kteří se věnují jiným sportovním odvětvím. Tím ale výčet vlivu Shaaboomu na organizmus nekončí. Tento malý zázrak v kapesní velikosti má totiž pozitivní vliv nejen na fyzickou připravenost, ale také nepřehlédnutelně stimuluje psychické rozpoložení a oddaluje únavu. Způsobuje to intenzivní nástup kofeinu, který v mozku dokáže potlačit působení adenosinu, tedy látky, která přirozeně utlumuje nervovou soustavu, snižuje tlak, tep a podporuje ospalost. Kofein si s takovou překážkou ovšem ví rady a tělu jednoduše „nedovolí“ cítit se unaveně. Kofein navíc zvyšuje efektivitu tvorby glukózy ze zásobních látek, významně tím prodlužuje působení adrenalinu a umožňuje tak organizmu být aktivnější. Shaaboom tak zároveň dokáže zajistit zvýšené prokrvení svalstva a následný nárůst krevního tlaku. Díky němu dochází ke zrychlenému odbourávání zásobních svalových cukrů.      

Multitasking a lingvistické dovednosti   

Energii, kterou vyvolá požití Shaaboom Pump Shot obvykle využijeme při tréninku nebo jiném intenzivním fyzickém výkonu. Shaaboom ale spolehlivě funguje i jako mentální vzpruha a akceleruje kognitivní funkce. Zkušenosti uživatelů Shaaboom by vydaly na samostatný článek, ale mezi nejčastěji zmiňované doprovodné projevy nesouvisející s fyzickou aktivitou, patří třeba zvýšená vnímavost, schopnost řešit více problémů najednou (multitasking), obecně vyšší míra aktivity, rychlost při rozhodování, potlačení zdrženlivosti při používání cizích jazyků, intenzivní potřeba verbálně komunikovat a celkově lepší vyjadřovací schopnosti. Pokud máte právě teď údivem zvednuté obočí, plně vám rozumíme a doporučujeme brát předchozí větu s nadsázkou. Až vyzkoušíte Shaaboom, jistě si vytvoříte vlastní názor. A možná zjistíte, že jsme až tak moc nepřeháněli. 

Pozor, jste-li těhotná mladistvá kojící diabetička s citlivostí na kofein a dvojitým bypassem

S ohledem na vysoký obsahu kofeinu je Shaaboom výslovně kontraindikován zejména u dětí a mladistvých, těhotných a kojících žen, diabetiků či osob citlivých na kofein, osob s hypertenzí a jinými kardiovaskulárními onemocněními nebo osob s alergiemi na kteroukoli složku přípravku Shaaboom Pump Shot. Rozhodně nelze doporučit míchání Shaaboom s alkoholem či ignorování maximální doporučené denní dávky. Stejně jako u všech ostatních doplňků stravy i tady platí důležitě pravidlo – nepoužívat potravinové doplňky jako náhradu pestré a vyvážené stravy. A to ani v případě že se jedná o tak vynikající suplement, jakým je signaturní produkt značky Kevin Levrone – Shaaboom Pump Shot. 

Shaaboom Pump Shot ve čtyřech chuťově výborných příchutích najdete zde.

Michael Anděl

DAFIT Team

Rádi byste si přečetli článek na téma, které Vás zajímá? Dejte nám vědět. redakce@dafit.cz

Zřeknutí se odpovědnosti:
Články zveřejněné na webu DAFIT.cz nebo sociálních sítích či jiných veřejně dostupných platformách mají výhradně informativní charakter, v žádném případě nemají za cíl nahrazovat odbornou lékařskou pomoc, neslouží jako návod k medikaci, úpravě medikace, ani nevyzývají ke konkrétnímu způsobu léčby či jakékoli změně v přístupu k péči o zdraví, vyžadující odbornou zdravotní péči. Doplňky stravy, vitamíny a/nebo minerály nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl ani kvalifikovanou lékařskou péči či pomoc.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení