Recepty

Tuňáková pizza Take-a-Whey

Co budete potřebovat? ⁠


Take a Whey Protein Pizza
Sezamový olej HealthyCo⁠
Kečup HealthyCo⁠
2x tuňák Aveiro
• Mozarella⁠
• Červená cibulka⁠
• Černé olivy⁠
• Pizza koření⁠

Jak postupovat?

Nejdříve si rozehřejeme troubu na 200-220° C. Na plech rozprostřeme pečící papír a vyndáme z obalu hotové těsto na pizzu. Okraje těsta pomažeme sezamovým olejem od HealthyCo. Prostřední část těsta potřeme kečupem od HealthyCo, rozprostřeme rovnoměrně 2 ks tuňáka Aveiro, nakrájíme mozzarelu na kolečka, nakrájíme červenou cibulku, přidáme pár černých oliv, pizzu posypeme pizza kořením a dáme péct dle návodu cca na 7-10 minut. Pizza je hotová a můžeme podávat. Zřeknutí se odpovědnosti:
Články zveřejněné na webu DAFIT.cz nebo sociálních sítích či jiných veřejně dostupných platformách mají výhradně informativní charakter, v žádném případě nemají za cíl nahrazovat odbornou lékařskou pomoc, neslouží jako návod k medikaci, úpravě medikace, ani nevyzývají ke konkrétnímu způsobu léčby či jakékoli změně v přístupu k péči o zdraví, vyžadující odbornou zdravotní péči. Doplňky stravy, vitamíny a/nebo minerály nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl ani kvalifikovanou lékařskou péči či pomoc.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení