Aktuálně

Shakespearovská otázka pro značku Ehrmann

Kdyby žil Hamlet v dnešní době a dokázal se správně zeptat, nejspíš by řekl: Mít či nemít doma pudinky Ehrmann, to je otázka. A odpověď by byla jednoznačná – mít! 

100+1 důvodů

Důvodů, proč si koupit proteinový pudink či nápoj Ehrmann je celkem 101. Ano, přesně tolik let se totiž firma Ehrmann pod stejnojmennou značkou věnuje jedinému – výrobě špičkových mlékárenských produktů, na kterých si pochutnávají generace milovníků kvality. 

Tradice a závazek  

V místě, které je kolébkou bavorského mlékárenského průmyslu, uprostřed krásné přírody, na dohled Alp a jen pár desítek kilometrů od Švýcarska, se v malém městečku Oberschönegg už od roku 1920 vyrábí ty nejlepší mlékárenské pochoutky. 

Firmu založil pan Alois Ehrmann a jeho přímý potomek, pan Christian Ehrmann společnost řídí dodnes. Během uplynulého století se toho změnilo hodně, z maličkého lokálního výrobce se stala mezinárodní společnost, která v 6 zemích zaměstnává celkem 2.400 lidí, co ale dělá Ehrmann výjimečným, je důraz na tradiční hodnoty. Poctivost, absolutní koncentrace na výběr nejlepších surovin, pečlivost a zodpovědnost, všechny tyto zásady se s ohledem na rodinný charakter firmy dědí z generace na generaci. A protože ve firmě Ehrmann berou své závazky velmi vážně, patří dnes mezi naprostou špičku mezi evropskými mlékárenskými podniky.

  

Fit i po 100 letech

Ehrmann se dlouhodobě věnuje vývoji nových produktů a není proto překvapením, že se právě tato značka stala pojmem mezi příznivci fitness a zdravé výživy. Stalo se tak díky fenoménu, jménem Ehrmann High Protein Pudding. Tento neuvěřitelně lahodný pudink, který se nabízí hned v pěti pečlivě vyladěných příchutích, má kromě delikátní chuti ještě několik dalších výhod – neobsahuje lepek, neobsahuje laktózu, nenajdete v něm žádný přidaný cukr a obsahuje jen minimální množství tuku. Kromě toho není potřeba ho skladovat v ledničce a je kdykoli připraven ke konzumaci. Oblibu ve fitness prostředí získaly také skvělé Ehrmann High Protein Drinky ve čtyřech výborných příchutích, které mají nulový obsah tuků a hodí se na okamžité doplnění bílkovin kdykoli během tréninku.  

(Ne)snadné dilema

Až tedy budete hledat proteinové pudinky či drinky, na kterých si opravdu pochutnáte, takové, u kterých budete mít na výběr z mnoha skvělých příchutí, takových, které můžete konzumovat zcela bez výčitek, budete řešit jen jediné dilema – stačí mi jen jeden Ehrmann? A odpověď bude opět jednoznačná – nestačí.   

Všechny skvělé výrobky Ehrmann najdete na DAFIT.cz  

Michael Anděl

DAFIT Team

Rádi byste si přečetli článek na téma, které Vás zajímá? Dejte nám vědět. redakce@dafit.cz

Zřeknutí se odpovědnosti:
Články zveřejněné na webu DAFIT.cz nebo sociálních sítích či jiných veřejně dostupných platformách mají výhradně informativní charakter, v žádném případě nemají za cíl nahrazovat odbornou lékařskou pomoc, neslouží jako návod k medikaci, úpravě medikace, ani nevyzývají ke konkrétnímu způsobu léčby či jakékoli změně v přístupu k péči o zdraví, vyžadující odbornou zdravotní péči. Doplňky stravy, vitamíny a/nebo minerály nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl ani kvalifikovanou lékařskou péči či pomoc.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení