Aktuálně

Proteinový dárkový balíček k objednávkám nad 999,- Kč

Každý zákazník, který na e-shopu www.dafit.cz nakoupí zboží v celkové hodnotě objednávky nad 999,- Kč, od nás navíc zdarma obdrží Proteinový dárkový balíček DAFIT.


Prosím, nepřehlédněte - poté, co do nákupního košíku vložíte vybrané zboží v hodnotě nad 999,- Kč, dárkový balíček v souhrnu objednávky neuvidíte. Ale nemějte obavy – při kompletování objednávky Vám ho do přepravního boxu automaticky přidáme.


Obsah proteinového dárkového balíčku DAFIT:

Mix proteinových vzorků

 

Proteinový dárkový balíček DAFIT je určen pro objednávky odeslané ode dne zveřejnění akce do vyprodání zásob.


Váš DAFIT tým


Doplňující informace:
1) Balíček je samostatně neprodejný a jeho obsah může být bez předchozího upozornění změněn.
2) Akce se vztahuje pouze na objednávky vytvořené zákazníkem na internetovém obchodě www.dafit.cz a není
možno ji využít na objednávky vytvořené na maloobchodní prodejně/ve výdejně e-shopu.

3) Tento balíček bude součástí každé objednávky nad 999,- od 3.3.2021

Zřeknutí se odpovědnosti:
Články zveřejněné na webu DAFIT.cz nebo sociálních sítích či jiných veřejně dostupných platformách mají výhradně informativní charakter, v žádném případě nemají za cíl nahrazovat odbornou lékařskou pomoc, neslouží jako návod k medikaci, úpravě medikace, ani nevyzývají ke konkrétnímu způsobu léčby či jakékoli změně v přístupu k péči o zdraví, vyžadující odbornou zdravotní péči. Doplňky stravy, vitamíny a/nebo minerály nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl ani kvalifikovanou lékařskou péči či pomoc.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení