Aktuálně

Feferonka Fight Team a DAFIT.cz

Spojení Feferonka Fight Teamu a DAFITu vzniklo s myšlenkou proniknout více do světa bojových sportů a představit produkty vhodné pro tento sport.

Bojové umění není pouze o technice, ale především o výborné fyzické připravenosti, ať silové nebo vytrvalostní, regeneraci a ,,shazování" přebytečných kil před některými zápasy.

V našem sortimentu najdou bojovníci vše od proteinů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, spalovačů, doplňky na detoxikaci a podporu zdraví a vitality až po ,,pochutiny" po náročném výkonu.

Abychom Vám mohli nabídnout relevantní informace, budeme společně s týmem bojovníků průběžně testovat vybrané produkty. Vodítko pro vhodný sortiment najdete zde

A teď už k základnímu představení týmu:

Alexandr Cverna - mma
Začal s boxem ve 14 letech. Má za sebou kolem 100 zápasů, od amatérských po profesionální. Letos plánuje 2 až 3 zápasy včetně zápasu v Oktagonu s polským soupeřem. 

Standa Eschner - box
V amatérském boxu vyboxoval kolem 40 zápasů, v profi ringu 30 zápasů a z toho 14 výher v České republice. Po zahojení zranění z posledního zápasu v BKB jsou vyhlídky zatím nejisté, ale rád by v červnu nebo v červenci nějaký lehčí zápas. Pokud vše půjde jak má, plán je jasný, vyhrát ,,český titul“! 

Martin Parlagi - box
Šestinásobný mistr Slovenska, účastník Mistrovství Evropy. Má za sebou cca 220 zápasů, z toho přibližně 190 výher. Držitel ceny za ,,naj boxer Slovenska 2010". Martin má za sebou kromě úspěchů na domácí scéně i kvalifikaci na OH, a 16. místo na Mistrovství světa v Chicagu. Nyní po rekonvalescenci by rád český nebo případně slovenský titul. 

Maxym Šejka - K1
Mladý svěřenec Anatoli Hunanyana. V roce 2020 se stal amatérským mistrem České republiky v K1. Další meta je výhra na mezinárodní soutěži a zápas v profesionálech. 

Anatoli Hunanyan - box
Prošel si boxem, K1, kickboxem, trénuje svěřence ve svém Tolja GYMU. Tento rok plánuje účast Pyramidy na Oktagon Underground. Letos má Tolja nabitý plán se svěřenci, čeká ho cesta s Šárkou Melinovou na K1 do Sarajeva, příprava Parlagiho na zápas v boxu a příprava Maxyma Šejky na Mistrovství ČR.

Dominik Kohout - mma

Ve 14 letech vyhrál svoje první Mistroství ČR v silovém trojboji a Mistroství ČR v benchpressu. Nyní se připravuje na další zápasy MMA v Monster gymu.   

Karel Feferonka – guru a zakladatel Feferonka Fight Teamu
Sportovec nejen v bojových sportech. Díky svému úsudku, že pro něj cesta a kariéra skrze aktivní zápasení nepovede, se začal orientovat do pozice fitness trenéra, managera a promotéra. Od roku 2012 buduje tým za účelem podpory sportovců a je zakladatelem prodeje značky Pitbull West Coast v Praze.
Karel se orientuje na výrobu týmových a zápasnických dresů, a dalšího oblečení. Pokud síly a prostředky dovolí, chce vnášet do bojových sportů více slušnosti, informovanosti, reklamy a podpory pro sportovce.

Zajímavosti a informace budeme přinášet průběžně.

Facebook Feferonka Fight Team

Instagram Feferonka Fight Team

Video

Zřeknutí se odpovědnosti:
Články zveřejněné na webu DAFIT.cz nebo sociálních sítích či jiných veřejně dostupných platformách mají výhradně informativní charakter, v žádném případě nemají za cíl nahrazovat odbornou lékařskou pomoc, neslouží jako návod k medikaci, úpravě medikace, ani nevyzývají ke konkrétnímu způsobu léčby či jakékoli změně v přístupu k péči o zdraví, vyžadující odbornou zdravotní péči. Doplňky stravy, vitamíny a/nebo minerály nenahrazují pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl ani kvalifikovanou lékařskou péči či pomoc.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení