Články

SPORTWAVE® - nová značka suplementů na trhu

 v této době smysl vstoupit na velmi konkurenční trh, když z každého regálu a každé reklamy na internetu na Vás koukají osvalení borci a ztepilé modelky propagující to zaručeně nejlepší pro růst svalů a sportovní výkon?

 

My věříme, že má. Nejsme začátečníci, máme za sebou více než 12 let v odvětví se značkou Survival NutritionSupplements® a dosáhli jsme úspěchů, které nám dodávají sebevědomí, že můžeme i dnešní trh se sportovní suplementací posunout o úroveň výš. 

  

Takže co nabízí značka SportWave® 

  

Stále se rozšiřující produktová řada se primárně soustředí na uspokojení potřeb silově-vytrvalostních a vytrvalostních sportovců, ale na své si v portfoliu přijdou i ryze siloví sportovci. Naším symbolem je osobnost sportovce, která se své vášni věnuje pravidelně a v cestě za zlepšením či maximální radostí jí může stát neúprosný faktor času více než cokoliv jiného. Při určité zátěži nebo v určitém věku je zkrátka nutné tělo a mysl podpořit. Naši klienti si to uvědomují, ale zároveň jsou pozorní až opatrní a nechtějí s něčím, jako jsou doplňky stravy experimentovat. 

  

Proto jsou všechny naše produkty velmi pečlivě navrhovanéodbornými specialisty. Pracujeme jen s lokálními a časem ověřenými partnery ve výrobě a spoléháme na nekompromisní zpětnou vazbu našich ambasadorů, kteří v drtivé většině patří mezi špičkové sportovce. Díky jejich mnohaleté zkušenosti se sportovní suplementací jsme připraveni našim klientům předat unikátní know-how, jak optimálně produkty používat, aby z nich vytěžili skutečné maximum s ohledem na jejich individuální situaci.

 

Respektujeme ale další potřeby naší klientely, jako jsou nároky na design produktů. Ne každý chce nosit ve sportovní tašce radioaktivně vyhlížející suplement s dmoucím se bicepsem na obalu. Naše produkty jsou proto svým vzhledem mírné, až skoro veselé. Nechceme být hlasití tím, jak vypadáme, ale tím, co v našich klientech dokážeme probudit. 

 

O našich produktech se vždy dozvíte veškeré podrobnosti, ať již na webových stránkách, v produktových listech nebo přímo u nás ve SportWave®, kde každého rádi přivítáme. Věříme, že úspěch a radost přichází s pokorou a disciplínou. Tak přemýšlíme nad našimi produkty i my.  

  

SPORTWAVE® – ŠPIČKOVÉ DOPLŇKY STRAVY PRO CHYTRÉ SPORTOVCE

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení