Kariéra

PRACOVNÍK SKLADU (m/ž) - PŘÍPRAVA / BALENÍ OBJEDNÁVEK

Kdo jsme:
DAFIT® - největší česká maloobchodní síť a velkoobchodní dodavatel doplňků stravy pro fitness a zdravý životní styl.

Koho hledáme:

Do centrálního skladu v Praze – Kunraticích hledáme kolegy nebo kolegyně pro přípravu, balení objednávek a další běžné skladové činnosti.

Náplň práce:

Pracovní den u nás začíná ráno kolem 7:00. Nejdříve si rozdělíme úkoly a pak se do toho pustíme. Budeš buď kontrolovat a kompletovat jednotlivé objednávky pro zákazníky e-shopu, nebo připravovat zboží pro naše maloobchodní pobočky, nebo v balírně připravovat zásilky k odeslání.

Náš sklad není gigantický, ale není ani úplně malý. Jeho uspořádání má jasnou logiku, takže v něm brzy budeš jako doma. Aby všechno správně frčelo, měl/a bys mít dobrou fyzičku.

Balení objednávek se odehrává ve stoje u balicího pultu a spočívá v umisťování objednávek do papírových krabic, označování přepravními štítky a přípravou pro odvoz zákazníkům. Některé balíky mohou být trochu těžší, bude se ti tedy hodit síla a vytrvalost.

Finální kontrola a kompletace objednávek vyžaduje vysokou míru pečlivosti. Je zde potřeba odhalit případné chyby a nesrovnalosti v objednávce, aby náš zákazník dostal vždy to, co si objednal.

Jak se u nás pracuje:

Pracujeme od pondělí do pátku v jednosměnném provozu. Když se sejde větší množství objednávek a potřebujeme práci přesčas, slušně se zeptáme, zda máš zájem pomoci a každou hodinu Ti férově proplatíme.

Co je pro nás důležité:

Oceňujeme pečlivost, pracovitost a flexibilitu. Táhneme za jeden provaz a když je to potřeba, přeskupíme síly a vypomůžeme na tom pracovišti, kde je to v danou chvíli nejvíc potřeba.

Co Ti za to nabízíme:

  • Nástupní mzda 32.000 Kč
  • Měsíční výkonnostní bonusy
  • Skvělé zaměstnanecké ceny na všechny produkty
  • Neomezený vstup do fitka DAFIT®Gym ve Vršovicích
  • Neformální prostředí ve stabilní české firmě
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost práce na částečný úvazek (50 %)

Co pro to musíš udělat:

Poslat nám svůj životopis s fotografií na kariera@dafit.cz

Podívat se na náš web www.DAFIT.cz ať víš, čím vším se zabýváme

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení