Aktuálně

WANTED: Social Media Specialist

DAFIT je firma, DAFIT je značka, ale především je DAFIT společenství lidí, které 20 let spojuje zaujetí pro fitness, rozumný životní styl a radost z pohybu. Jsme největší velkoobchod s nejen sportovními suplementy, je nás teď asi 50, máme 8 kamenných poboček v Praze, skladovací haly s 80.000 položkami k dispozici, vlastní distribuci a expedici. Věříme v poctivost a loajalitu, svou práci bereme vážně a život s úsměvem.

Právě teď hledáme posilu týmu, který/á si vezme na povel kompletní správu a tvorbu obsahu na sociálních sítích. Zkrátka, že bude naše profily „krmit“ vším, co pomůže propagovat naše výrobky, a také informovat a vzdělávat zákazníky. Součástí Tvé práce bude focení produktů, upravování fotografií, analyzování a vyhodnocování reklamy, monitorování konkurence, předkládání návrhů a řešení pro zlepšování prezentace firmy na sociálních sítích.

Očekáváme:
- pracovní zkušenosti v oboru / na obdobné pozici aspoň 1 rok
- dobré komunikační schopnosti a perfektní psaný projev
- znalost Ai, PS a MS Office
- alespoň základní znalost Google Analytics
- kreativitu, loajalitu, vysoké pracovní tempo

Nabízíme:
- 30-35 tis. Kč měsíčně
- zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
- volný vstup do firemního fitka DafitGym ve Vršovicích
- mladý kolektiv, neformální prostředí, možnost tvořit a být součástí úspěchu firmy
 Místo výkonu práce: Praha 4 – Kunratice, nástup možný ihned.


CV prosím posílejte na jmilfaitova@dafit.cz .


Považujeme za samozřejmost, že se ozveme každému, kdo nám napíše.

Přečtěte si také

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení