Aktuálně

Hledáme: Skladník / skladnice – příprava a expedice objednávek

Společnost DAFIT® hledá do skladu s doplňky stravy posily na pozici:

SKLADNÍK / SKLADNICE

Náplň práce:

  • Příjem zboží
  • Komunikace s dopravci
  • Kontrola dokladů a faktur
  • Práce s PC - zakládání skladových karet do systému POHODA
  • Práce s terminálem
  • Příprava objednávek
  • Výpomoc na dalších pracovištích v rámci skladu

Co očekáváme:

  • Flexibilitu
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost
  • Pracovitost

Co nabízíme:

  • Práci na plný úvazek po-pá (bez víkendů)
  • Pohodové pracovní prostředí v české firmě
  • Zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
  • Volný vstup do vlastního fitness centra
  • Hrubou mzdu 27.000,- Kč
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Kunratice
  • Osvědčení o práci s VZV výhodou (nikoli podmínkou)

Svůj životopis prosím zašlete na e-mailovou adresu: kariera@dafit.cz

Děkujeme za Váš čas

DAFIT Team

Přečtěte si také

více informací & nastavení