Aktuálně

DAFIT Team - Kristýna Flídrová a Petr Lžíčař

Jsme potěšeni a nadšeni, jelikož v roce 2021 budeme součástí přípravy rodáků z Ústí nad Orlicí - Týny a Petra, kteří se společně jako pár věnují kulturistice a fitness.

Kristýna (Týnka) Flídrová
Věk: 23 let.
Studovala taneční konzervatoř, oblíbila si balet, aerobik a později crossfit. Mezi její další záliby patří rekreační sporty, cestování a rybolov. Tím nejpodstatnějším je ovšem pro Týnku fitness, kterému se věnuje nejen jako své oblíbené činnosti, ale také jako profesionální trenérka.


Týnka se letos připravuje do své čtvrté sezóny v kategorii Bikini Fitness. Aktuálně je v plné přípravě na jarní část sezóny, ve které jí čekají první závody už začátkem dubna na Maltě. Následně bude pokračovat náročnou šňůrou na trase Rakousko – Francie - Lucembursko a tuto část sezóny zakončí na závodech Diamond Cup v Ostravě. Jejím cílem pro letošní rok je získání tzv. PRO karty, která Týnce umožní přesun do profesionální ligy IFBB.

Soutěže 2021
2.4. - 4.4.                Diamond cup Malta
30.4 - 2.5.               International Austrian Championship
28.5. - 30.5.           Diamond cup France
11.6. - 13.6.           Diamond cup Luxembourg
18.6. - 20.6.           Diamond cup Ostrava

Sportovní výsledky:
1. místo Mistrovství ČR - ženy
1. místo Partner cup Čelákovice - ženy
2. místo Diamond cup Praha - ženy
3. místo Mistrovství Čech - ženy
4. místo Mistrovství světa - junioři

INSTAGRAM - Kristýna ,,Týnka" Flídrová

Petr ,,Pedro" Lžíčař
Věk: 34 let.
Petr se chystá na svojí první kulturistickou soutěž. Nyní začíná přípravu na jaro 2022, kde bude startovat v kategorii Physique. Petr se v dětství věnoval zejména klasickému lyžování, ve kterém úspěšně sbíral cenné zkušenosti. Následně se rozhodl pro fotbal a prošel všemi věkovými kategoriemi, od žáků, přes dorostenecké, až po kategorii mužů, na úrovni oblastních a krajských soutěží. V posledních 10 letech se Petr aktivně věnuje zejména fitness, včetně crossfitu, a také běžeckému lyžování.


Petr se momentálně plně soustředí na intenzivní přípravu na soutěž a prochází procesem kompletní nabírací fáze, kterou následně vystřídá fáze dietní.


INSTAGRAM - Petr ,,Pedro" Lžíčař

Sledujte spolu s námi společnou cestu Týnky a Petra. Kromě výkonostního vývoje budeme zaznamenávat jejich zkušenosti při využívání suplementace, kterou v přípravě používají. 


Zde naleznete nevšední krátké video z jejich společného tréninku.


Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení